Etusivu Esittely Fellbury Stud Ponit Tapahtumat

VVJ-valjakkoajokilpailut 8.6.2019

Info ja säännöt:

Kilpailupäivä: 8.6.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 4.6.2019
Järjestyspaikka: Fellbury Stud (FELL5610)
Vastuuhenkilö: JP (VRL-01948)

  • Yhteen luokkaan otetaan 40 valjakkoa
  • Ohjastajalta yhteen luokkaan neljä (4) valjakkoa
  • Yksi valjakko max. kahteen (2) osakoeluokkaan
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Tulokset arvotaan arvontakoneella (lyhyt arvontatapa)
  • Ohjastajan VRL-tunnus on pakollinen
  • Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
  • Osallistut samalla kaikkiin avoinna oleviin kutsuihin (5-9)

Luokat:
1. noviisi koulukoe yksilöille (37/40) TT
2. noviisi koulukoe pareille (34/40) TT
3. vaativa koulukoe yksilöille (22/40) TT
4. vaativa koulukoe pareille (13/40) TT

***

Osallistuminen:

Osoite: hennalindstrom(at)gmail.com
Otsikko: VVJ5-9

Yksilöluokkiin: Luokka
Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen <br>

Pariluokkiin: Luokka
Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen && Hevonen <br>

Osallistujat

Luokka 1: noviisi koulukoe yksilöille (37 os.)

1. Jenna (VRL-03515) - Penrose Zachary VH18-104-0034
2. V. Penrose (VRL-14429) - Penrose Lancelot VH17-104-0016
3. Kida (VRL-08368) - Daresbury Romina
4. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
5. Kida (VRL-08368) - Coucougnette
6. JP (VRL-01948) - Fellbury Vanity Fairest
7. EmmiN. (VRL-03385) - Skölgards Miira
8. Knipse (VRL-14657) - Mörkövaaran Päivänsäde VH19-018-0287
9. suba (VRL-12468) - Riiviöiden Lenni VH15-018-1245
10. JP (VRL-01948) - Huovilan Gaia
11. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
12. JP (VRL-01948) - Huovilan Cinderella
13. Liia (VRL-11284) - Cottonbay Pinc Bahama VH19-017-0108
14. Jannica (VRL-04799) - A.D. Africa
15. suba (VRL-12468) - Albertslunds Wasaabi VH16-017-0320
16. sonya (VRL-09386) - A.D. Double Joy VH17-046-0026
17. Kida (VRL-08368) - Holywell Fortune Cookie
18. EmmiN. (VRL-03385) - Sciewell Ninya
19. V. Penrose (VRL-14429) - Etheldred GW VH17-104-0014
20. Jannica (VRL-04799) - Freedom KV VH19-022-0020
21. sonya (VRL-09386) - Tuiskulan Náoimi VH16-046-0126
22. JP (VRL-01948) - Fellbury Sahara Satin
23. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Brielle VH17-024-0032
24. sarqquu (VRL-04374) - Rocking Like A Hurricane VH18-177-0017
25. suba (VRL-12468) - Reposaaren Solange VH16-017-0314
26. Liia (VRL-11284) - Burbacka Featherbelly VH18-017-0630
27. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Zuriel
28. Kida (VRL-08368) - Cranwell Lacrima
29. Liia (VRL-11284) - Mooncloud's Karuso VH18-017-0345
30. V. Penrose (VRL-14429) - Penrose Reid VH18-104-0003
31. Liia (VRL-11284) - Somerset Pendragon VH18-017-0227
32. suba (VRL-12468) - Reposaaren Samba VH17-017-0276
33. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
34. Jannica (VRL-04799) - Honeycrust Dream Dust VH19-017-0224
35. EmmiN. (VRL-03385) - Kruunun Wingspan
36. sonya (VRL-09386) - A.D. Blue Elliot VH17-089-0005
37. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373

Luokka 2: noviisi koulukoe pareille (34 os.)

1. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372 && Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
2. JP (VRL-01948) - Valyrian Ferrero && Huovilan Ferrari
3. V. Penrose (VRL-14429) - Glopeland’s Elsy VH18-104-0029 && Namys Tea Talk VH17-104-0025
4. JP (VRL-01948) - Huovilan Milo && Huovilan Odin
5. Jannica (VRL-04799) - Kadotettu Haaveuni VH16-018-2328 && Runon Luka VH16-018-0744
6. EmmiN. (VRL-03385) - Sabina v.d. Rodesterij && Valyrian Bagheera
7. EmmiN. (VRL-03385) - Dancing Diva && Alwnëys Ciquria
8. EmmiN. (VRL-03385) - Aywick Apple Pie && Winston Pink Dreamy
9. V. Penrose (VRL-14429) - Avraham VH18-104-0018 && Penrose Declan VH17-104-0015
10. suba (VRL-12468) - Freddy av Kleppur VH15-053-0139 && Derian Eilif VH16-053-0120
11. Kida (VRL-08368) - Sir Snowball && Thorncote Winzer
12. JP (VRL-01948) - Kuunokan Mai Tai && Huovilan Kamomila
13. Kida (VRL-08368) - Ponnydalens Sesame Street && Trollhjärtas Taiga
14. Nintsu (VRL-01851) - Squeek MPB VH16-023-0053 && Sir Raymond MPB VH18-023-0027
15. Jannica (VRL-04799) - Vehkakorven Cinnamon Bun VH17-017-0001 && Moons Bling Bling VH17-017-0174
16. EmmiN. (VRL-03385) - Camilla v.d. Millweg && Kalinda v.d. Wachtraat
17. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119 && Derian Kelda VH15-053-0049
18. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214 && Hogens Kaptain VH19-053-0018
19. V. Penrose (VRL-14429) - Matriarc VH18-104-0004 && Penrose Douglas VH18-104-0035
20. V. Penrose (VRL-14429) - Penrose Enif VH19-104-0005 && Fern Marigold VH19-104-0004
21. Liia (VRL-11284) - Rushock Cinderellazombie VH18-024-0131 && Tuulentuutima VH18-018-1905
22. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384 && Turmeltajan Delmia VH19-018-0397
23. JP (VRL-01948) - Huovilan Robin && Kastanjan Oberon
24. suba (VRL-12468) - Agatha of Smithloch VH18-053-0004 && Torfrid Karla VH19-053-0019
25. Nintsu (VRL-01851) - Summer Fun MPB VH17-023-0101 && Moana's Ghostbuster VH18-024-0028
26. Liia (VRL-11284) - Hasselfield Bamboo VH19-017-0109 && Cutesaur v. Pyrs VH19-017-0110
27. Kida (VRL-08368) - Kramfors Vilena && Lemon Frizz
28. Jannica (VRL-04799) - Hjalmar Truett VH18-053-0073 && Crystal Beach VH17-057-0006
29. Nintsu (VRL-01851) - Malissa Dael VH17-024-0091 && Moana's Purple Clover VH17-024-0110
30. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333 && Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
31. Jannica (VRL-04799) - Mayhem Knock N' Down VH16-017-0577 && Huvin Berry Time VH17-017-0155
32. Liia (VRL-11284) - Maybecks Cuddlebug VH19-017-0143 && Kruunun Cuba Libre VH19-017-0228
33. Liia (VRL-11284) - I Want Strawpurry VH19-017-0229 && Wyat Fiji Weejee Fawn
34. Kida (VRL-08368) - Littlewick Kiowa && Ljungby Airis

Luokka 3: vaativa koulukoe yksilöille (22 os.)

1. suba (VRL-12468) - Derian Thjálfi VH16-053-0117
2. EmmiN. (VRL-03385) - Cherrybirck Viking
3. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Little Dream VH12-022-0165
4. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Trickster VH16-024-0069
5. Jannica (VRL-04799) - Lovely Rollo VH12-035-0254
6. Liia (VRL-11284) - Sourcalibur VH18-031-0370
7. V. Penrose (VRL-14429) - Penrose Amethyste VH18-104-0010
8. sonya (VRL-09386) - Encore’s Lyric
9. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Crazy for Crust VH18-017-0496
10. EmmiN. (VRL-03385) - Reawick Buckbeak
11. suba (VRL-12468) - Derian Unndis VH15-053-0215
12. suba (VRL-12468) - Reposaaren Patrik VH14-017-0300
13. Liia (VRL-11284) - Maple Yard Nuggetini VH18-017-0544
14. Kida (VRL-08368) - Moorgate Emery
15. Liia (VRL-11284) - Huovilan Cookie Crumble VH18-017-0473
16. Jannica (VRL-04799) - Adinan Leonardo VH17-018-1928
17. sonya (VRL-09386) - Ludlow VH18-244-0005
18. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Chikorita
19. Jannica (VRL-04799) - Sagavik Sedrik VH18-053-0079
20. suba (VRL-12468) - Derian Brynja VH16-053-0118
21. EmmiN. (VRL-03385) - Moongardens Lavinia
22. sonya (VRL-09386) - Candysong VH16-244-0030

Luokka 4: vaativa koulukoe pareille (13 os.)

1. suba (VRL-12468) - Sjonnet v.d. Schraderkamp VH15-017-0110 && Wyat Lili Lullaby VH14-017-0216
2. suba (VRL-12468) - Derian Enar VH16-053-0114 && Krøgskovens Odin VH15-053-0183
3. EmmiN. (VRL-03385) - Blodberry Aerwyna && Valyrian Cherimoya
4. Jannica (VRL-04799) - Weasley && Sparklehex Sneak Peek
5. Liia (VRL-11284) - Revolverivelho VH18-018-0729 && Peuranpihka VH18-018-2128
6. Liia (VRL-11284) - Burbacka Igloo VH18-017-0632 && Burbacka Disco Nut VH18-017-0633
7. Jannica (VRL-04799) - Caramel Rewa VH19-057-0002 && Derian Aida
8. Liia (VRL-11284) - Vuornan Sparta VH18-018-1904 && Inkiväärivirsu VH18-018-0730
9. Jannica (VRL-04799) - Deleroy VH18-164-0008 && A.D. McFerrin VH19-089-0002
10. Liia (VRL-11284) - Valyrian Chiwawa && Pihkapyörre VH18-018-1906
11. suba (VRL-12468) - Bettan SWE VH15-053-0185 && Derian Brenda VH15-053-0216
12. Jannica (VRL-04799) - Cookie Monster VH16-017-0382 && Freckles KV VH19-024-0029
13. suba (VRL-12468) - Reposaaren Xavier VH14-017-0383 && Päivärinteen Ikaros VH14-017-0740

Sivuston materiaali © JP (VRL-01948), ellei toisin mainita   |   Tämä on virtuaalitalli/virtuaalihevonen