VVJ-valjakkoajokilpailut 12.7.2020

Info ja säännöt:

Kilpailupäivä: 12.7.2020
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.6.2020
Järjestyspaikka: Fellbury Stud (FELL5610)
Vastuuhenkilö: JP (VRL-01948)

  • Yhteen luokkaan otetaan 40 valjakkoa
  • Ohjastajalta yhteen luokkaan neljä (4) valjakkoa
  • Yksi valjakko max. kahteen (2) osakoeluokkaan tai yhteen (1) yhdistettyyn luokkaan
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Tulokset arvotaan arvontakoneella (lyhyt arvontatapa)
  • Ohjastajan VRL-tunnus on pakollinen
  • Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
  • Osallistut samalla kaikkiin avoinna oleviin kutsuihin (531-560)
  • Ilman <br>-tägejä tulleet osallistumiset jätetään huomiotta

Luokat:
1. noviisi koulukoe pareille (31/40) TT
2. noviisi koulukoe pareille (31/40) TT

***

Osallistuminen:

Osoite: hennalindstrom(at)gmail.com
Otsikko: VVJ531-560

Yksilöluokkiin: Luokka
Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen <br>

Pariluokkiin: Luokka
Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen && Hevonen <br>

Luokka 1: noviisi koulukoe pareille (31 os.)

1. suba (VRL-12468) - Snusmumrik VH19-028-0037 && Pumpkin Phantom VH19-028-0038
2. Alisé (VRL-13542) - Seraya VH20-035-0055 && Talisman VH20-035-0060
3. miivi (VRL-13320) - Syrjän Sirkushuvi && Syrjän Varhainen
4. Pierre (VRL-10531) - Penrose Merchant && Ramblin Gamblin Ramy
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink && Erkinheimon Pikkupeipponen
6. Alisé (VRL-13542) - Lame Farmer pKH VH18-035-0210 && Vester VH20-035-0050
7. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016 && Vinhan Spearmint VH20-025-0008
8. Lithy (VRL-07127) - Astrid Asteroid LH VH20-028-0034 && Honeysuckle LH VH20-089-0010
9. Miltsu (VRL-05564) - Tasha's Heretic VH16-177-0047 & Tasha's Asians VH18-177-0013
10. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Øyvi && Brynhild Askøy
11. JP (VRL-01948) - Honeycrust Buttercup && Fellbury Moon Dancer
12. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113 && Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
13. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi && Hiirenkorvan Jenavieve
14. JP (VRL-01948) - Devils Rewrite The Stars && Fellbury Apple Honey
15. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vanja VH19-018-0535 && Riiviöiden Lenni VH15-018-1245
16. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus && Kuuras Hallankajo
17. Dimma (VRL-08204) - Deviltrigger && Roadhill Caramel Smooth VH19-027-0069
18. Alisé (VRL-13542) - Losing my uniqueness VH20-035-0052 && Reverse VH20-035-0059
19. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119 && Derian Eilif VH16-053-0120
20. Oresama (VRL-02753) - Kuhdon Jassoo && Erkinheimon Justihin
21. Eedla S. (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150 && Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
22. Pölhö (VRL-01436) – Tuukkalan Toivo && Vappulan Välskäri
23. Alisé (VRL-13542) - Golden Victory && Make-A-Wish VH20-035-0054
24. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-0195 && Samba Ramba VH-20-017-0194
25. miivi (VRL-13320) - Syrjän Virkas && Syrjän Huumorhurmo
26. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu && Valokylän Kuutamolla
27. JP (VRL-01948) - Coco Mocha Diva && Cecam Minelli
28. miivi (VRL-13320) - Miekannielijä && Syrjän Juhannustaika
29. suba (VRL-12468) - Päivärinteen Ikaros VH14-017-0740 && Brina v. Moons VH15-017-0111
30. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja && Suentassu
31. Lithy (VRL-07127) - Eiddew Seiriol && Fine Knights Femma VH17-040-0012

Luokka 2: noviisi koulukoe pareille (31 os.)

1. Alisé (VRL-13542) - Losing my uniqueness VH20-035-0052 && Reverse VH20-035-0059
2. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus && Kuuras Hallankajo
3. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016 && Vinhan Spearmint VH20-025-0008
4. miivi (VRL-13320) - Syrjän Virkas && Syrjän Huumorhurmo
5. Lithy (VRL-07127) - Eiddew Seiriol && Fine Knights Femma VH17-040-0012
6. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja && Suentassu
7. suba (VRL-12468) - Kilbern Snufkin VH20-028-0039 && Sabrina II VH19-028-0040
8. JP (VRL-01948) - Wyat Malibu Moments && Blackton Maximilian
9. Pierre (VRL-10531) - Penrose Merchant && Ramblin Gamblin Ramy
10. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Øyvi && Brynhild Askøy
11. JP (VRL-01948) - Coco Mocha Diva && Cecam Minelli
12. Lithy (VRL-07127) - Astrid Asteroid LH VH20-028-0034 && Honeysuckle LH VH20-089-0010
13. Miltsu (VRL-05564) - Tasha's Heretic VH16-177-0047 & Tasha's Asians VH18-177-0013
14. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214 && Hogens Kaptain VH19-053-0018
15. Alisé (VRL-13542) - Lame Farmer pKH VH18-035-0210 && Vester VH20-035-0050
16. miivi (VRL-13320) - Syrjän Sirkushuvi && Syrjän Varhainen
17. JP (VRL-01948) - Fellbury Raspberry Beret && Wyat Charity Lace
18. Alisé (VRL-13542) - Golden Victory && Make-A-Wish VH20-035-0054
19. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-0195 && Samba Ramba VH-20-017-0194
20. Alisé (VRL-13542) - Seraya VH20-035-0055 && Talisman VH20-035-0060
21. Pölhö (VRL-01436) – Tuukkalan Toivo && Vappulan Välskäri
22. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu && Valokylän Kuutamolla
23. Oresama (VRL-02753) - Kuhdon Jassoo && Erkinheimon Justihin
24. suba (VRL-12468) - Sjonnet v.d. Schraderkamp VH15-017-0110 && Brina v. Moons VH15-017-0111
25. Eedla S. (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150 && Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
26. miivi (VRL-13320) - Miekannielijä && Syrjän Juhannustaika
27. suba (VRL-12468) - Kvasir av Midgård VH20-053-0036 && Derian Brenda VH15-053-0216
28. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113 && Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
29. JP (VRL-01948) - Joline av Vinterdal && Jadelina FK
30. Dimma (VRL-08204) - Deviltrigger && Roadhill Caramel Smooth VH19-027-0069
31. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink && Erkinheimon Pikkupeipponen