VVJ-valjakkoajokilpailut 16.7.2020

Info ja säännöt:

Kilpailupäivä: 16.7.2020
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 10.7.2020
Järjestyspaikka: Fellbury Stud (FELL5610)
Vastuuhenkilö: JP (VRL-01948)

  • Yhteen luokkaan otetaan 40 valjakkoa
  • Ohjastajalta yhteen luokkaan neljä (4) valjakkoa
  • Yksi valjakko max. kahteen (2) osakoeluokkaan tai yhteen (1) yhdistettyyn luokkaan
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Tulokset arvotaan arvontakoneella (lyhyt arvontatapa)
  • Ohjastajan VRL-tunnus on pakollinen
  • Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
  • Osallistut samalla kaikkiin avoinna oleviin kutsuihin (581-600)
  • Ilman <br>-tägejä tulleet osallistumiset jätetään huomiotta

Luokat:
1. noviisi tarkkuuskoe yksilöille (40/40) TT
2. noviisi tarkkuuskoe yksilöille (40/40) TT
3. vaativa tarkkuuskoe yksilöille (17/40) TT
4. vaativa tarkkuuskoe yksilöille (17/40) TT

***

Osallistuminen:

Osoite: hennalindstrom(at)gmail.com
Otsikko: VVJ581-600

Yksilöluokkiin: Luokka
Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen <br>

Pariluokkiin: Luokka
Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen && Hevonen <br>

Luokka 1: noviisi tarkkuuskoe yksilöille (40 os.)

1. JP (VRL-01948) - Joline av Vinterdal
2. alina (VRL-14858) - Samba Ramba VH-20-017-0194
3. EmmiN. (VRL-03385) - Fairyhill Nerina VH20-017-0040
4. Nikki (VRL-14085) - Härdellin Jyrki 69 VH18-017-0353
5. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
6. Vibaja (VRL-00727) - Jadelina FK
7. suba (VRL-12468) - Kvasir av Midgård VH20-053-0036
8. Nikki (VRL-14085) - Kuutamovalssi VH18-018-1629
9. EmmiN. (VRL-03385) - Sabina v.d. Rodesterij VH19-017-0128
10. JP (VRL-01948) - Wyat Malibu Moments
11. Siguri (VRL-11290) - Hallan Hiimuinen Horkanronkka VH16-018-1833
12. Vibaja (VRL-00727) - Fellbury Tiberius
13. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-0195
14. Siguri (VRL-11290) - Karaman Venni VH16-018-2138
15. Vibaja (VRL-00727) - Burbacka Tristan
16. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
17. Vibaja (VRL-00727) - Fellbury Racketeer
18. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
19. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vanja VH19-018-0535
20. Eedla S. (VRL-14880) – Oompa-Loompa In Loompa Land VH20-017-0136
21. JP (VRL-01948) - Fellbury Moon Dancer
22. EmmiN. (VRL-03385) - Sciewell Ninya VH19-017-0127
23. Nikki (VRL-14085) - Gloomsdale Jon Bon Jovi VH18-017-0513
24. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
25. suba (VRL-12468) - Snusmumrik VH19-028-0037
26. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
27. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
28. suba (VRL-12468) - Kilbern Snufkin VH20-028-0039
29. Liia (VRL-11284) - Snilli Hercules VH16-017-0267
30. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
31. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
32. EmmiN. (VRL-03385) - Rubydales Rosanna VH20-017-0042
33. Siguri (VRL-11290) - Kasterin Talves VH16-018-2144
34. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Jukuri VH16-018-1380
35. alina (VRL-14858) - Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
36. Liia (VRL-11284) - Eyrond MO VH13-017-0292
37. JP (VRL-01948) - Cecam Minelli
38. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
39. Valo (VRL-14859) - Shadow's The song of Dragon Roaphass VH20-102-0015
40. Valo (VRL-14859) - Unen taikaa VH20-046-0018

Luokka 2: noviisi tarkkuuskoe yksilöille (40 os.)

1. Eedla S. (VRL-14880) – Oompa-Loompa In Loompa Land VH20-017-0136
2. Vibaja (VRL-00727) - Jadelina FK
3. suba (VRL-12468) - Kilbern Snufkin VH20-028-0039
4. JP (VRL-01948) - Joline av Vinterdal
5. Valo (VRL-14859) - Shadow's The song of Dragon Roaphass VH20-102-0015
6. EmmiN. (VRL-03385) - Camilla v.d. Millweg VH19-017-0125
7. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
8. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
9. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-0195
10. Nikki (VRL-14085) - Härdellin Jyrki 69 VH18-017-0353
11. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
12. Vibaja (VRL-00727) - Burbacka Tristan
13. suba (VRL-12468) - Snusmumrik VH19-028-0037
14. Vibaja (VRL-00727) - Fellbury Racketeer
15. alina (VRL-14858) - Samba Ramba VH-20-017-0194
16. Liia (VRL-11284) - Eyrond MO VH13-017-0292
17. EmmiN. (VRL-03385) - Kalinda v.d. Wachtraat VH19-017-0126
18. suba (VRL-12468) - Kvasir av Midgård VH20-053-0036
19. EmmiN. (VRL-03385) - Skölgards Miira VH18-017-0367
20. Vibaja (VRL-00727) - Fellbury Tiberius
21. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
22. EmmiN. (VRL-03385) - Alwnëys Ciquria VH19-017-0119
23. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
24. Nikki (VRL-14085) - Kuutamovalssi VH18-018-1629
25. JP (VRL-01948) - Fellbury Black Ruby
26. Nikki (VRL-14085) - Gloomsdale Jon Bon Jovi VH18-017-0513
27. JP (VRL-01948) - Fellbury Fabian
28. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
29. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
30. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Jukuri VH16-018-1380
31. Liia (VRL-11284) - Snilli Hercules VH16-017-0267
32. Siguri (VRL-11290) - Hallan Hiimuinen Horkanronkka VH16-018-1833
33. suba (VRL-12468) - Sabrina II VH19-028-0040
34. Siguri (VRL-11290) - Kasterin Talves VH16-018-2144
35. Valo (VRL-14859) - Unen taikaa VH20-046-0018
36. Siguri (VRL-11290) - Karaman Venni VH16-018-2138
37. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
38. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
39. JP (VRL-01948) - Wyat Malibu Moments
40. alina (VRL-14858) - Mairoth Mango Tango VH20-017-0075

Luokka 3: vaativa tarkkuuskoe yksilöille (17 os.)

1. EmmiN. (VRL-03385) - Bergrands Zafira
2. Valo (VRL-14859) - Black Knight VH20-040-0027
3. Valo (VRL-14859) - Itxaro Iratze Gezane VH20-040-0028
4. suba (VRL-12468) - Päivärinteen Ikaros VH14-017-0740
5. EmmiN. (VRL-03385) - Blodberry Aerwyna VH19-017-0118
6. suba (VRL-12468) - Brina v. Moons VH15-017-0111
7. EmmiN. (VRL-03385) - Moongardens Magician VH20-017-0044
8. Vibaja (VRL-00727) - Breandan Theodora
9. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
10. suba (VRL-12468) - Sjonnet v.d. Schraderkamp VH15-017-0110
11. Vibaja (VRL-00727) - Chipper v. Hallow
12. Valo (VRL-14859) - Genoveva Cassandra VH20-087-0005
13. Vibaja (VRL-00727) - Breandan Ionadar
14. suba (VRL-12468) - Riiviöiden Lenni VH15-018-1245
15. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth
16. EmmiN. (VRL-03385) - Trayhawn Gimette VH13-017-0347
17. Siguri (VRL-11290) - Viisikon Kinkeri VH16-018-2154

Luokka 4: vaativa tarkkuuskoe yksilöille (17 os.)

1. Valo (VRL-14859) - Itxaro Iratze Gezane VH20-040-0028
2. Vibaja (VRL-00727) - Breandan Theodora
3. suba (VRL-12468) - Derian Brenda VH15-053-0216
4. suba (VRL-12468) - Hogens Kaptain VH19-053-0018
5. EmmiN. (VRL-03385) - Bergrands Zafira
6. Valo (VRL-14859) - Black Knight VH20-040-0027
7. Valo (VRL-14859) - Genoveva Cassandra VH20-087-0005
8. EmmiN. (VRL-03385) - Trayhawn Gimette VH13-017-0347
9. EmmiN. (VRL-03385) - Blodberry Aerwyna VH19-017-0118
10. suba (VRL-12468) - Derian Eilif VH16-053-0120
11. Vibaja (VRL-00727) - Breandan Ionadar
12. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
13. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214
14. Vibaja (VRL-00727) - Chipper v. Hallow
15. Siguri (VRL-11290) - Viisikon Kinkeri VH16-018-2154
16. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth
17. EmmiN. (VRL-03385) - Moongardens Magician VH20-017-0044