VVJ-valjakkoajokilpailut 9.7.2020

Info ja säännöt:

Kilpailupäivä: 9.7.2020
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 30.6.2020
Järjestyspaikka: Fellbury Stud (FELL5610)
Vastuuhenkilö: JP (VRL-01948)

  • Yhteen luokkaan otetaan 40 valjakkoa
  • Ohjastajalta yhteen luokkaan neljä (4) valjakkoa
  • Yksi valjakko max. kahteen (2) osakoeluokkaan tai yhteen (1) yhdistettyyn luokkaan
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Tulokset arvotaan arvontakoneella (lyhyt arvontatapa)
  • Ohjastajan VRL-tunnus on pakollinen
  • Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
  • Osallistut samalla kaikkiin avoinna oleviin kutsuihin (531-560)
  • Ilman <br>-tägejä tulleet osallistumiset jätetään huomiotta

Luokat:
1. noviisi koulukoe pareille (31/40) TT
2. noviisi koulukoe pareille (31/40) TT

***

Osallistuminen:

Osoite: hennalindstrom(at)gmail.com
Otsikko: VVJ531-560

Yksilöluokkiin: Luokka
Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen <br>

Pariluokkiin: Luokka
Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen && Hevonen <br>

Luokka 1: noviisi koulukoe pareille (31 os.)

1. Alisé (VRL-13542) - Golden Victory && Make-A-Wish VH20-035-0054
2. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja && Suentassu
3. miivi (VRL-13320) - Syrjän Sirkushuvi && Syrjän Varhainen
4. Pölhö (VRL-01436) – Tuukkalan Toivo && Vappulan Välskäri
5. Alisé (VRL-13542) - Losing my uniqueness VH20-035-0052 && Reverse VH20-035-0059
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink && Erkinheimon Pikkupeipponen
7. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Øyvi && Brynhild Askøy
8. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vanja VH19-018-0535 && Riiviöiden Lenni VH15-018-1245
9. JP (VRL-01948) - Devils Rewrite The Stars && Fellbury Apple Honey
10. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-0195 && Samba Ramba VH-20-017-0194
11. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus && Kuuras Hallankajo
12. Miltsu (VRL-05564) - Tasha's Heretic VH16-177-0047 & Tasha's Asians VH18-177-0013
13. JP (VRL-01948) - Honeycrust Buttercup && Fellbury Moon Dancer
14. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119 && Derian Eilif VH16-053-0120
15. suba (VRL-12468) - Snusmumrik VH19-028-0037 && Pumpkin Phantom VH19-028-0038
16. JP (VRL-01948) - Coco Mocha Diva && Cecam Minelli
17. Lithy (VRL-07127) - Astrid Asteroid LH VH20-028-0034 && Honeysuckle LH VH20-089-0010
18. Pierre (VRL-10531) - Penrose Merchant && Ramblin Gamblin Ramy
19. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi && Hiirenkorvan Jenavieve
20. Eedla S. (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150 && Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
21. Dimma (VRL-08204) - Deviltrigger && Roadhill Caramel Smooth VH19-027-0069
22. Lithy (VRL-07127) - Eiddew Seiriol && Fine Knights Femma VH17-040-0012
23. Alisé (VRL-13542) - Seraya VH20-035-0055 && Talisman VH20-035-0060
24. Alisé (VRL-13542) - Lame Farmer pKH VH18-035-0210 && Vester VH20-035-0050
25. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu && Valokylän Kuutamolla
26. miivi (VRL-13320) - Miekannielijä && Syrjän Juhannustaika
27. Oresama (VRL-02753) - Kuhdon Jassoo && Erkinheimon Justihin
28. suba (VRL-12468) - Päivärinteen Ikaros VH14-017-0740 && Brina v. Moons VH15-017-0111
29. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113 && Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
30. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016 && Vinhan Spearmint VH20-025-0008
31. miivi (VRL-13320) - Syrjän Virkas && Syrjän Huumorhurmo

Luokka 2: noviisi koulukoe pareille (31 os.)

1. Oresama (VRL-02753) - Kuhdon Jassoo && Erkinheimon Justihin
2. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja && Suentassu
3. suba (VRL-12468) - Kilbern Snufkin VH20-028-0039 && Sabrina II VH19-028-0040
4. Alisé (VRL-13542) - Lame Farmer pKH VH18-035-0210 && Vester VH20-035-0050
5. Dimma (VRL-08204) - Deviltrigger && Roadhill Caramel Smooth VH19-027-0069
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink && Erkinheimon Pikkupeipponen
7. miivi (VRL-13320) - Syrjän Virkas && Syrjän Huumorhurmo
8. Alisé (VRL-13542) - Losing my uniqueness VH20-035-0052 && Reverse VH20-035-0059
9. Miltsu (VRL-05564) - Tasha's Heretic VH16-177-0047 & Tasha's Asians VH18-177-0013
10. Eedla S. (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150 && Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
11. JP (VRL-01948) - Fellbury Raspberry Beret && Wyat Charity Lace
12. suba (VRL-12468) - Sjonnet v.d. Schraderkamp VH15-017-0110 && Brina v. Moons VH15-017-0111
13. Lithy (VRL-07127) - Eiddew Seiriol && Fine Knights Femma VH17-040-0012
14. Pierre (VRL-10531) - Penrose Merchant && Ramblin Gamblin Ramy
15. suba (VRL-12468) - Kvasir av Midgård VH20-053-0036 && Derian Brenda VH15-053-0216
16. miivi (VRL-13320) - Miekannielijä && Syrjän Juhannustaika
17. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-0195 && Samba Ramba VH-20-017-0194
18. Pölhö (VRL-01436) – Tuukkalan Toivo && Vappulan Välskäri
19. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214 && Hogens Kaptain VH19-053-0018
20. JP (VRL-01948) - Coco Mocha Diva && Cecam Minelli
21. JP (VRL-01948) - Wyat Malibu Moments && Blackton Maximilian
22. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Øyvi && Brynhild Askøy
23. Alisé (VRL-13542) - Golden Victory && Make-A-Wish VH20-035-0054
24. Alisé (VRL-13542) - Seraya VH20-035-0055 && Talisman VH20-035-0060
25. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113 && Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
26. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus && Kuuras Hallankajo
27. Lithy (VRL-07127) - Astrid Asteroid LH VH20-028-0034 && Honeysuckle LH VH20-089-0010
28. JP (VRL-01948) - Joline av Vinterdal && Jadelina FK
29. miivi (VRL-13320) - Syrjän Sirkushuvi && Syrjän Varhainen
30. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016 && Vinhan Spearmint VH20-025-0008
31. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu && Valokylän Kuutamolla