VVJ-valjakkoajokilpailut 25.7.2020

Info ja säännöt:

Kilpailupäivä: 25.7.2020
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 9.7.2020
Järjestyspaikka: Fellbury Stud (FELL5610)
Vastuuhenkilö: JP (VRL-01948)

  • Yhteen luokkaan otetaan 40 valjakkoa
  • Ohjastajalta yhteen luokkaan neljä (4) valjakkoa
  • Yksi valjakko max. kahteen (2) osakoeluokkaan tai yhteen (1) yhdistettyyn luokkaan
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Tulokset arvotaan arvontakoneella (lyhyt arvontatapa)
  • Ohjastajan VRL-tunnus on pakollinen
  • Hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
  • Osallistut samalla kaikkiin avoinna oleviin kutsuihin (561-580)
  • Ilman <br>-tägejä tulleet osallistumiset jätetään huomiotta

Luokat:
1. noviisi koulukoe yksilöille (40/40) TT
2. noviisi koulukoe yksilöille (40/40) TT

***

Osallistuminen:

Osoite: hennalindstrom(at)gmail.com
Otsikko: VVJ561-580

Yksilöluokkiin: Luokka
Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen <br>

Pariluokkiin: Luokka
Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen && Hevonen <br>

Luokka 1: noviisi koulukoe yksilöille (40 os.)

1. Oresama (VRL-02753) - Kuuras Hallankajo
2. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vanja VH19-018-0535
3. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-0195
4. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
5. Siguri (VRL-11290) - Milanova VH16-018-0446
6. suba (VRL-12468) - Snusmumrik VH19-028-0037
7. Liia (VRL-11284) - Eyrond MO VH13-017-0292
8. Lissu T. (VRL-12701) - Kunmitusjuttuja VH20-018-0505
9. JP (VRL-01948) - Joline av Vinterdal
10. Harriet (VRL-02085) - Lysskogens Casanova VH20-017-0137
11. Lissu T. (VRL-12701) - Mehtäjuhta VH20-018-0229
12. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
13. suba (VRL-12468) - Kvasir av Midgård VH20-053-0036
14. EmmiN. (VRL-03385) - Sciewell Ninya VH19-017-0127
15. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräneito
16. Siguri (VRL-11290) - Iluvatar VH16-018-2135
17. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
18. alina (VRL-14858) - Samba Ramba VH-20-017-0194
19. suba (VRL-12468) - Kilbern Snufkin VH20-028-0039
20. JP (VRL-01948) - Burbacka Tristan
21. Siguri (VRL-11290) - Hallan Hiimuinen Horkanronkka VH16-018-1833
22. EmmiN. (VRL-03385) - Fairyhill Nerina VH20-017-0040
23. JP (VRL-01948) - Fellbury Tiberius
24. JP (VRL-01948) - Wyat Malibu Moments
25. Dimma (VRL-08204) - Fellbury Prairie Rose VH20-017-0213
26. EmmiN. (VRL-03385) - Sabina v.d. Rodesterij VH19-017-0128
27. Siguri (VRL-11290) - Luminara VH16-018-2130
28. Dimma (VRL-08204) - Snilli Daffodil VH17-017-0547
29. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
30. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
31. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
32. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
33. Dimma (VRL-08204) - Devil Trigger VH20-017-0214
34. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
35. Eedla S. (VRL-14880) – Oompa-Loompa In Loompa Land VH20-017-0136
36. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
37. Liia (VRL-11284) - Snilli Hercules VH16-017-0267
38. alina (VRL-14858) - Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
39. Dimma (VRL-08204) - Lunar Power VH20-017-0212
40. EmmiN. (VRL-03385) - Rubydales Rosanna VH20-017-0042

Luokka 2: noviisi koulukoe yksilöille (40 os.)

1. JP (VRL-01948) - Wyat Malibu Moments
2. Liia (VRL-11284) - Snilli Hercules VH16-017-0267
3. suba (VRL-12468) - Derian Eilif VH16-053-0120
4. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
5. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214
6. Liia (VRL-11284) - Eyrond MO VH13-017-0292
7. Dimma (VRL-08204) - Lunar Power VH20-017-0212
8. Siguri (VRL-11290) - Luminara VH16-018-2130
9. Lissu T. (VRL-12701) - Joulukaiku VH19-018-1098
10. Siguri (VRL-11290) - Milanova VH16-018-0446
11. Lissu T. (VRL-12701) - Huunpurema VH20-018-0490
12. Dimma (VRL-08204) - Snilli Daffodil VH17-017-0547
13. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
14. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
15. suba (VRL-12468) - Sabrina II VH19-028-0040
16. Siguri (VRL-11290) - Hallan Hiimuinen Horkanronkka VH16-018-1833
17. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
18. EmmiN. (VRL-03385) - Skölgards Miira VH18-017-0367
19. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
20. EmmiN. (VRL-03385) - Camilla v.d. Millweg VH19-017-0125
21. JP (VRL-01948) - Fellbury Tiberius
22. Dimma (VRL-08204) - Fellbury Prairie Rose VH20-017-0213
23. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräneito
24. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
25. JP (VRL-01948) - Joline av Vinterdal
26. EmmiN. (VRL-03385) - Kalinda v.d. Wachtraat VH19-017-0126
27. Lissu T. (VRL-12701) - Syyn Syyssointu VH20-018-0421
28. Harriet (VRL-02085) - Lysskogens Casanova VH20-017-0137
29. Dimma (VRL-08204) - Devil Trigger VH20-017-0214
30. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-0195
31. EmmiN. (VRL-03385) - Alwnëys Ciquria VH19-017-0119
32. JP (VRL-01948) - Burbacka Tristan
33. Eedla S. (VRL-14880) – Oompa-Loompa In Loompa Land VH20-017-0136
34. Siguri (VRL-11290) - Iluvatar VH16-018-2135
35. Oresama (VRL-02753) - Kuuras Hallankajo
36. alina (VRL-14858) - Samba Ramba VH-20-017-0194
37. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
38. alina (VRL-14858) - Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
39. suba (VRL-12468) - Hogens Kaptain VH19-053-0018
40. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062